10092.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
48 000 HUF
124,35 EUR, 137,14 USD
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágszirmok (cím nélkül). Selyemkollázs, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 55,5x36 cm.