10134.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
44 000 HUF
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Csillagok születése. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, sérült fakeretben, 68×56 cm