10182.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
46 000 HUF
Paróczi Ágnes (1937-): Csendélet, 1970 körül. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed