10162. 39. Closed major auction Contemporary paintongs and graphics
120 000 HUF
0 HUF
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz és színes árnyéka, 2007. Olaj, karton, kollázs, fa, jelezve balra lent. 58x46,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras