10203.
39. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
160 000 HUF
Vén Emil (1902-1984): Nagymaros. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, dekoratív fakeretben, 26,5×34 cm