Ősz Dénes (1915-1980): Pilisszentlászló. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, sérült fakeretben. 61,5×100 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
ifj. Benedek Jenő (1939-2019): Emberek a vízparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed.
Bráda Tibor (1941-2022): Jön a vihar, 2002. Akvarell, papír, jelzett. 34,5x42 cm. Reprodukálva: Magyar Múzsa, 2017. szept., IV. oldal (a folyóirat egy példánya a tétel részét képezi). Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. / watercolour on paper, signed, reproduced in the magazine Magyar Múzsa, framed
Ota Janecek (1919-1996): Este. Olaj, vászon. Jelezve középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. 47,5x66 cm. Dekoratív fakeretben. / Ota Janecek (1919-1996), Czech-Czecholsovakian painter: Evening (vecer vrybnika). Oil on canvas. Signed lower middle. With autograph description on the reverse. 47,5x66 cm. Framed
Duschanek János (1947-2013): Mulatozó társaság (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm / oil on fibre board, signed lower left, framed.
Kádár János Miklós (1939-): Bolondok szigete. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
Prokop Péter (1919-2003): Kezek, Róma, 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 51×33 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
ifj. Czene Béla (1911-1999), 2 db mű: Női akt és portré tanulmányok, 1968 körül. Vegyes technika, papír, egyik jelzés nélkül, másik jelzett. 1968-ban rendezett kiállítási meghívókon. Proveniencia: a művész hagyatéka. 7x10,5 és 14x10,5 cm.
Prokop Péter (1919-2003): Kilátás, Róma, 1961. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50×70 cm / oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed