Miklóssy Gábor (1912-1998): Móricz Zsigmond portréja. Tus, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Sümegi György: Miklóssy Gábor. Kolozsvár, 2009. Kriterion, 32. o. Üvegezett fakeretben. 26,5x19 cm. A tételhez tartozik a szerző, Sümegi György által aláírt könyv egy példánya.
Kloton Péter (1927-1985): Ilona (fekvő női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a pécsi Ferenczy Teremben rendezett kiállításán, 24. számmal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50×70 cm
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré, 1960-as évek. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 32×24 cm / oil on paper, signed, framed
Kádár János Miklós (1939-): Ősszel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×70 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed