Ludvig Dániel (1981-): Akt (nő). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett keretben, lapszéli apró foltokkal, 13,5×25 cm
Hincz Gyula (1904-1986): Női akt virággal. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alján apró szakadással. 28x20 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Female nude with flowers. Ink on paper, signed, framed. With small tear on the bottom. 28x20 cm
Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm
Balázs Piri Balázs (1937-2014): Pénzt! Nincs... (karikatúra), 1973. Tus, akvarell papír, jelezve balra lent. Balázs Piri Balázs autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.