Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 127

10088.

65 000 HUF
168,39
185,71

Gyémánt László (1935-): Női fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 6/40. 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 6/40
10089.

36 000 HUF
93,26
102,86

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei III., 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/V számozással. Üvegezett keretben. 89x64 cm / lithograph on paper, signed, artist"s proof, numbered E.A. I/V, framed
10090.

60 000 HUF
155,44
171,43

10091.

65 000 HUF
168,39
185,71

Macskássy Izolda (1945-2021): Virágszirmok (cím nélkül). Selyemkollázs, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 55,5x36 cm.
10092.

48 000 HUF
124,35
137,14

Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett keretben, lapszéli apró foltokkal, 13,5×25 cm
10093.

80 000 HUF
207,25
228,57
15

Hincz Gyula (1904-1986): Női akt virággal. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alján apró szakadással. 28x20 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Female nude with flowers. Ink on paper, signed, framed. With small tear on the bottom. 28x20 cm
10094.

36 000 HUF
93,26
102,86

Szász Endre (1926-2003): Szerelmespár. Golyóstoll, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 19×21 cm.
10095.

28 000 HUF
72,54
80,00

Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm
10096.

46 000 HUF
119,17
131,43

Korcsmáros Pál (1916-1975): Önarckép (karikatúra), 1973. Tus, akvarell papír, jelezve jobbra lent. 30x21 cm.
10097.

9 000 HUF
23,32
25,71

Szecskó Tamás (1925-1987): Budapest, belváros, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent, Szecskó Tamás autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10098.

9 000 HUF
23,32
25,71

Balázs Piri Balázs (1937-2014): Pénzt! Nincs... (karikatúra), 1973. Tus, akvarell papír, jelezve balra lent. Balázs Piri Balázs autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10099.

9 000 HUF
23,32
25,71
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF