Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 127

Lakner László (1936-): Mozart, g-moll szimfónia, 2020. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 100×80 cm. Fakeretben. / László Lakner (1936-): Mozart, g-moll symphony, 2020. Oil on canvas, signed lower right. With autograph description on the reverse. 100×80 cm.
10136.

1 900 000 HUF
4 922,28
5 428,57

Keserü Ilona (1933-): Utókép 12. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XII/XV számozással, üvegezett fakeretben, 47x65 cm. / serigraphy on paper, signed, artist's proof EA XII/XV, framed.
10137.

480 000 HUF
1 243,52
1 371,43

Gádor Emil (1911-1998): 1956. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 12x12,5 cm / pencil on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed
10138.

22 000 HUF
56,99
62,86

Joseph Kádár (1936-2019): Fények. Szitanyomat, papír, jelzett, 93/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 37x49 cm / serigraphy on paper, signed, numbered
10139.

38 000 HUF
98,45
108,57

Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 8/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
10140.

Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 8/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói ma...

80 000 HUF
207,25
228,57

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 35x24,5 cm.
10141.

24 000 HUF
62,18
68,57

Deim Pál (1932-2016): Kompozíció (cím nélkül). Akril, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán ceruza és toll vázlatokkal. Üvegezett fakeretben, 16×24 cm.
10142.

150 000 HUF
388,60
428,57

10143.

60 000 HUF
155,44
171,43

10144.

40 000 HUF
103,63
114,29

Hencze Tamás (1938-2018): Nyakkendő terv, 1997. Vegyes technika, kollázs, karton, kartonra rögzítve. Jelezve alul: Hencze '97. 78x35 cm. Az aukciónkon szereplő tétel érdekessége, hogy a Hencze Tamás által tervezett nyakkendő az 1997-ben, a Műcsarnokban rendezett retrospektív kiállítására készült. A terv megvalósult, az elkészült nyakkendőt Hencze a kiállítás megnyitóján viselte! Egyedi alkotás, gyűjtői darab, igazi ritkaság! / mixed technique and collage on cardboard, signed.
10145.

Hencze Tamás (1938-2018): Nyakkendő terv, 1997. Vegyes technika, kollázs, karton, kartonra rögzítve. Jelezve alul: Hencze '97. 78x35 cm. Az aukciónkon szereplő tétel érdekessége, hogy a Hencze Tamás által tervezett nyakkendő az 1997-ben, a Műcsarnokban rendezett retrospektív kiállítására készült. A terv megvalósult, az elkészült nyakkendőt Hencze a kiállítás megnyitóján viselte! Egyedi alkotás, gy...

150 000 HUF
388,60
428,57

10146.

220 000 HUF
569,95
628,57

Vasarely Victor (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 71,5x26,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 71,5x26,5 cm
10147.

Vasarely Victor (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 71,5x26,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed....

65 000 HUF
168,39
185,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF