Lakner László (1936-): Mozart, g-moll szimfónia, 2020. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 100×80 cm. Fakeretben. / László Lakner (1936-): Mozart, g-moll symphony, 2020. Oil on canvas, signed lower right. With autograph description on the reverse. 100×80 cm.
Gádor Emil (1911-1998): 1956. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 12x12,5 cm / pencil on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed
Joseph Kádár (1936-2019): Fények. Szitanyomat, papír, jelzett, 93/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 37x49 cm / serigraphy on paper, signed, numbered
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 8/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói ma...
Hencze Tamás (1938-2018): Nyakkendő terv, 1997. Vegyes technika, kollázs, karton, kartonra rögzítve. Jelezve alul: Hencze '97. 78x35 cm. Az aukciónkon szereplő tétel érdekessége, hogy a Hencze Tamás által tervezett nyakkendő az 1997-ben, a Műcsarnokban rendezett retrospektív kiállítására készült. A terv megvalósult, az elkészült nyakkendőt Hencze a kiállítás megnyitóján viselte! Egyedi alkotás, gy...
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Vasarely Victor (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 71,5x26,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed....