Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Pesti Műhely nyomása és kiadása. Üvegezett keretben. 47,5x33 / serigraphy on paper, unsigned, framed
Vasarely Victor (1908-1997): Uzok, 1948-54. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 35,5x28,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Uzok, 1948-54. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 35,5x...
Fajó János (1937-2018): Mappa, 10 lappal. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Megjelent Fajó János a Kultúrális Kapcsolatok Intézetében (K.K.I.) rendezett kiállítására, 1975-ben. Kiadói kartonmappában, mappa felső szélén apró szakadással. Lapméret: 34,5x29 cm / János Fajó (1937-2018): 10 pcs of screenprint on paper, unsigned. Released in 1975. Sheet size: 34,5x29 cm.
Bortnyik Sándor: Szitanyomat, 1921. Szitanyomat, papír. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó vJános. 34,5x34,5 cm. / serigraphy on paper
Noel Ödön Gábor (1920-2003): Falu. Olaj, farost. Jelezve balra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 40×50 cm. Üvegezett fakeretben, / Noel Ödön Gábor (1920-2003): Village. Oil on wood fibre. Signed lower left. With autograph description and Képcsarnok Vállalat's label on the reverse. 40×50 cm. Framed.
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt arc. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41x36 cm / mixed technique on paper, signed, framed
Nádler István (1938-): Geometria (Cím nélkül), 1970-es évek. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent. Kiadói karton mappában, benne Hegyi Lóránd kísérőszövegével. 19x110 cm. / István Nádler (1938-): Untitled, 1970s. Lithograph on paper, signed lower right. With original portfolio, with a text by art historian Lóránd Hegyi. 19x110 cm
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered: 105/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982)
Jakobovits Miklós (1936-2012): Alakzatok 2. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 38,5x24 cm / Miklós Jakobovits (1936-2012): Shapes 2. Oil on board, signed on the reverse. 38,5x24 cm
Fajó János (1937-2018): Kontraformák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 28,5x29 cm. serigraphy on paper, signed, numbered: 105/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982)