Jakobovits Miklós (1936-2012): Alakzatok 1. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 38x26,5 cm / Miklós Jakobovits (1936-2012): Shapes 1. Oil on board, signed on the reverse. 38x26,5 cm
Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse. framed
Győrffy Sándor (1951-): Diagonális 2, 2005. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 124. oldal. 60×60 cm / Sándor Győrffy (1951-): Diagonális 2, 2005. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence...
Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 34x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA I/IV.
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Szamárhegy szimbólumokkal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott (IV./VI.). Vincze Mill és ef.Zámbó István szárazbélyegzőivel. Üvegezett fakeretben. 37×26 cm
DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): Az utolsó vacsora a járvány idején Leonardo műtermében, 2021. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/4). Vincze Mill és Dr. Máriás szárazbélyegzőivel. 19×37 cm
Fehér László (1953-): Hídnál, 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X./X. számozással. 77x56 cm. / László Fehér (1953-): At the bridge, 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. X./X., 77x56 cm.