Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 127

Milorad Krstić (1952-): A művész portréja mint utcai zenész. Computer print, papír, jelzett, számozott (1/10). Vincze Mill és Milorad Krstić szárazbélyegzőivel. 29,5×42 cm / Milorad Krstić (1952-): Portrait of the artist as a street musician. Computer print on paper, signed, numbered (1/10). 29,5×42 cm
10173.

26 000 HUF
67,36
74,29
15

Wahorn András (1953-): Nő. Computer print, dombornyomás, merített papír, jelzett, számozott (6/2), 21×30 cm / András Wahorn (1953-): Woman. Computer print on paper, signed, numbered (6/2), 21×30 cm
10174.

18 000 HUF
46,63
51,43

Lenkey-Tóth Péter (1972-): Narancsok II. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x49 cm / Péter Lenkey-Tóth (1972-): Oranges II. Oil on canvas, signed on the reverse. 30x49 cm
10175.

48 000 HUF
124,35
137,14

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Lila virág. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 39×30 cm
10176.

28 000 HUF
72,54
80,00

Mustó János (1934-2012): Tavasz. Olaj, farost. jelezve jobbra lent (karcolt szignó). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fakeretben. 83x70 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
10177.

46 000 HUF
119,17
131,43

Tamás Ervin (1922-1996): Akt virággal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
10178.

50 000 HUF
129,53
142,86

Gulyás Dénes (1927-2003): Sétálók a budai Dunaparton (háttérben a Parlament), 1961. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10179.

120 000 HUF
310,88
342,86

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right, framed, 60×80 cm
10180.

130 000 HUF
336,79
371,43
23

Tóth Imre (1929-2004): Színes csendélet, 1971. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Tóth Imre (1929-2004) festőművész emlékkiállítása, Herman Ottó Múzeum, Miskolc, 2009, hátoldalán a kiállítás címkéjével és múzeumi bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×50 cm / oil on fibre board, signed lower right, with exhibition label on the reverse), framed
10181.

42 000 HUF
108,81
120,00

Paróczi Ágnes (1937-): Csendélet, 1970 körül. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
10182.

46 000 HUF
119,17
131,43

Xantus Gyula (1919-1993): Hálószárítás. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10183.

75 000 HUF
194,30
214,29

Luzsicza Lajos (1920- 2005): Présház. Plextol, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat kissé hiányos címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60×80 cm / plextol on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10184.

42 000 HUF
108,81
120,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF