Milorad Krstić (1952-): A művész portréja mint utcai zenész. Computer print, papír, jelzett, számozott (1/10). Vincze Mill és Milorad Krstić szárazbélyegzőivel. 29,5×42 cm / Milorad Krstić (1952-): Portrait of the artist as a street musician. Computer print on paper, signed, numbered (1/10). 29,5×42 cm
Lenkey-Tóth Péter (1972-): Narancsok II. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x49 cm / Péter Lenkey-Tóth (1972-): Oranges II. Oil on canvas, signed on the reverse. 30x49 cm
Mustó János (1934-2012): Tavasz. Olaj, farost. jelezve jobbra lent (karcolt szignó). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fakeretben. 83x70 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right, framed, 60×80 cm
Tóth Imre (1929-2004): Színes csendélet, 1971. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Tóth Imre (1929-2004) festőművész emlékkiállítása, Herman Ottó Múzeum, Miskolc, 2009, hátoldalán a kiállítás címkéjével és múzeumi bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×50 cm / oil on fibre board, signed lower right, with exhibition label on the reverse), framed
Xantus Gyula (1919-1993): Hálószárítás. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
Luzsicza Lajos (1920- 2005): Présház. Plextol, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat kissé hiányos címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60×80 cm / plextol on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed