11008.
39. Closed major auction
Ceramics
100 000 HUF
Borszéky Frigyes (1880 - 1955) : III. Viktor Emánuel, olasz király látogatása Budapesten, Horty Miklós kormányzó fogadja. Színes mázakkal festett kerámia plasztika, jelzett: 1937 Borszéky Frigyes Budapest. Restaurált. 50x19x20,5 cm