11020.
39. Closed major auction
Ceramics
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm