Ceramics Number of items: 37
2687605
11000
39
90000
Ceramics
Other collectibles
Garányiné Staindl Katalin (1922-2008): Női alak, 1970. Samottos agyag. Türkizzöld mázzal borított dombormű. Jelezve masszába nyomott G. Staindl jelzéssel a hátoldalán. Oldalán töredékes címkével. Apró mázhibákkal. 55x21,5x6,5 cm
90 000 HUF
2723539
11001
39
120000
Ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
120 000 HUF
2714365
11002
39
140000
Ceramics
Other collectibles
Gádor István (1891-1984): Törzsi figura. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m:21,5cm.
"1924-ben Borszéky Frigyessel együtt szerepeltem a Velencei Biennálén. Borszéky anyagát "magyar", az én kerámiáimat "primitív expresszionista" címen állítottá ki." Forrás: (Gádor István. Gádor István visszaemlékezését lejegyezte, a jegyzeteket összeállította és a képeket válogatta: Herczeg Ibolya. Bp., 1979., Corvina. )
140 000 HUF
2730470
11003
39
Ceramics
Other collectibles
Gádor István (1891-1984): Galamb. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Picasso stílusában festve. 18x11 cm
20 000 HUF
2726704
11004
39
170000
Ceramics
Other collectibles
Gádor István (1891-1984): Art deco váza Korongozott kerámia, narancssárga, barna , lefolyó (ún. coulé) mázzal borítva. Alján masszába jelzett: karcolt Gádor. 1950-54 között. Hibátlan. M.: 34 cm
170 000 HUF
2732035
11005
39
Ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Halas tálka. Mázas festett kerámia, jelzett (Nógrádverőce), kopásnyomokkal m: 16,5 cm
20 000 HUF
2732029
11006
39
Ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Füles váza. Mázas festett kerámia, jelzett (Nógrádverőce), kopásnyomokkal m: 19 cm
20 000 HUF
2685910
11007
39
Ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Sárga figurális váza. Repesztett mázas kerámia, jelzett, egyik figura farka letörött, m: 19 cm
1 000 HUF
2725075
11008
39
100000
Ceramics
Other collectibles
Borszéky Frigyes (1880 - 1955) : III. Viktor Emánuel, olasz király látogatása Budapesten, Horty Miklós kormányzó fogadja. Színes mázakkal festett kerámia plasztika, jelzett: 1937 Borszéky Frigyes Budapest. Restaurált. 50x19x20,5 cm
100 000 HUF
2709696
11009
39
24000
Ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Falitál
Korongozott és kézzel formált kerámia. Öblében színesen festett és karcolt kompozíció. Hátoldalán jelzett: fehér mázzal festett Gorka Lívia. 1965 körül, hibátlan. d: 25,5 cm
24 000 HUF
2723554
11010
39
80000
Ceramics
Other collectibles
Krajcsovits Margit - Laár Árpádné (1936-): Biomorf I.-II. Samottos falplasztika, egyik jelzett: Krajcsovits 1977. Hibátlan. 45x18cm/db
80 000 HUF
2735049
11011
39
14000
Ceramics
Other collectibles
Benkő Ilona (1937-): Halas tál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035