11074. 39. Closed major auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
28
0 HUF
Cmielow lengyel retró váza, kézzel festett porcelán, jelzett, aranyozott Ciech felirattal, kopott, m: 24 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras