11069. 39. Closed major auction Chinaware / Porcelain
80 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Olympia 1980 (limitált példány (30/14)) Magyar Cselgáncs Szönetség. Porcelán kép, aranyozott, szitázott, jelzett, apró karcok, szélein minimális lepattanások. 30x30cm
Photo of the item taken by : nagy_andras