140 000 HUF
Zsolnay vadászos, nagy méretű mosdótál, 1900 körül, öblében szarvas, medve és muflon motívumokkal, palástján relief szerű fejekkel díszítve, máz alatti kékkel festett porcelán fajansz, jelzett, szépen restaurált, d: 57 cm (Feltehetően egyedi megrendelésre készült, gyűjtői darab!)