14619.
39. Closed major auction
Poster
19 000 HUF
Bemberg Parisette (Goldberger). Art deco divat plakát- v. reklámvázlat, 1925-30 körül. Tempera, ceruza, akvarell, kollázs, papír, kartonra kasírozva. Galambos Margit (?-?) grafikája, jelezve jobbra lent. 19x24 cm.