14623.
39. Closed major auction
Poster
17 000 HUF
Galambos Margit (?-?): Aurora Lisette parfumszappan, Hajnal Ipari Rt., Bp.. Art deco plakát- v. reklámterv, 1928-30 körül. Tempera, ceruza, akvarell, kollázs, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Kissé foltos a szélein. Tetején kollázs része elválóban. 30,5x21 cm.