14611.
39. Closed major auction
Poster
80 000 HUF
Jelmezbál. 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szörényi Éva, Ajtay Andor, Turay Ida, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Cserhalmi grafikája. Művelődés filmintézet. Lapszéli sérülésekkel. 30x90 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.