280 000 HUF
725,39 EUR, 800,00 USD
Albert Staehle Wien dupla csöves gyúpeckes sörétes vadászpuska, mai töltényekkel nem használható, cca 1860. Gazdagon díszített fém részek, aranyozott felirattal. Tuson kis sérülés. Modern hordozó táskával. 117 cm / Double barrel shotgun. Albert Staehle Wien ca 1860 / Hahndoppelflinte with small damage on the wooden part