11121. 40. Closed major auction Art, antiquities
60 000 HUF
0 HUF
Antik Kariatida gyertyatartó, tűziaranyozott bronz, fragmentum, kopásokkal, fatalapzaton, m: 45 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert