12 000 HUF
Antik pumpás tollak. Antik fekete Aranyhegyű tollak: 1."Castell14CAR 585,, hegy,króm klipszel, sárga fém karikával, EF jellel-kopott; 2 ,,Warranted 14K" hegyű,klipsz NÉLKÜL,kupak karikán jelzett:"mérleg jel és "A.W.Faber -Castell Germany"kopott; 3.Hegy ,,Warranted 14K USA" fekete, apró csíkozott díszítéssel,réz klipsz és szerelékek alul/felül, kupak repedt, két rézszínű gyűrűvel.kopott Antik bőr tokban. Gyűjtőknek.