14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
cca 1920 A Hungária Nagyszálló (Grand Hotel Hungária) kávéházának újságtartója, a ,,L'Illustration'' c. francia hetilap számára (a szálloda külföldi lapokat is járatott nemzetközi vendégei számára). Nagyméretű, rézveretes, bőr borítású kartonmappa, rajta dombornyomott, aranyszínű betűkkel a szálloda/kávéház nevével és a folyóirat címével, valamint ,,Minta védelem bejelentve, Berkovits Sip-u. 4.'' felirattal. Korának megfelelő kopásokkal, minimális sérülésekkel, 42x32 cm