Art, antiquities Number of items: 62
2879935
11112
40
160000
Art, antiquities
Other collectibles
Fa díszkulacs (italtartó), közepén áttört réz díszítéssel, 42x26 cm. Kádár Jánosné / Tamáska Mária hagyatékának árveréséről, számlával. Szép állapotban.
160 000 HUF
2879495
11113
40
80000
Art, antiquities
Other collectibles
80 000 HUF
2872210
11114
40
14000
Art, antiquities
Other collectibles
cca 1920 A Hungária Nagyszálló (Grand Hotel Hungária) kávéházának újságtartója, a ,,L'Illustration'' c. francia hetilap számára (a szálloda külföldi lapokat is járatott nemzetközi vendégei számára). Nagyméretű, rézveretes, bőr borítású kartonmappa, rajta dombornyomott, aranyszínű betűkkel a szálloda/kávéház nevével és a folyóirat címével, valamint ,,Minta védelem bejelentve, Berkovits Sip-u. 4.'' ...
14 000 HUF
2851746
11115
40
15000
Art, antiquities
Other collectibles
Lotta Petterson design királykék üveg tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm
15 000 HUF
2865860
11116
40
15000
Art, antiquities
Other collectibles
Szemaspil Szalih Mehmed szarvasmarha- és borkereskedő pecsétnyomója Bronz XVI. sz. 2,5 cm
15 000 HUF
2865862
11117
40
15000
Art, antiquities
Other collectibles
Iszmail Abdullah Mehmed juh - és borkereskedő pecsétnyomója Bronz XVI. sz. 2,5 cm
15 000 HUF
2865858
11118
40
15000
Art, antiquities
Other collectibles
Hakid Török búza- juh- és borkereskedő Iszlak pecsétnyomója Bronz XVI. sz. 3 cm
15 000 HUF
2851079
11120
40
32000
Art, antiquities
Other collectibles
Zománcdíszes nagyító. Aranyozott tűzzománc díszítésű asztali nagyító, cloisonne technikával megformált négy sok szinű gekkó tartja a hibátlanul csiszolt 7 cm átmérőjű lencsét,virágdíszes aranyozott fogóval, újszerű állapotban, dobozában. h: 16cm
32 000 HUF
2849219
11121
40
60000
Art, antiquities
Other collectibles
Antik Kariatida gyertyatartó, tűziaranyozott bronz, fragmentum, kopásokkal, fatalapzaton, m: 45 cm
60 000 HUF
2848300
11122
40
Art, antiquities
Other collectibles
Ak&CIE ,Albert Köhler Wien Bécs Ausztria, Asztalközép. Ón, réz, jelzett, üveg betét hiány, kis lepattanásokkal, 19x11x24,5 cm
5 000 HUF
2848695
11123
40
Art, antiquities
Other collectibles
Antik dúsan faragott fadoboz, kulcs nélkül, tetején szőlőt evő fácánok, kopásokkal, 19x29x10 cm
16 000 HUF
2844381
11124
40
34000
Art, antiquities
Other collectibles
34 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035