Kínai Festmény. Vintage selyem-papír kézzel festett impozáns-5 méter hosszú! tekercs-kép, csiszolt csont záró pecekkel,sok szöveggel (Versek) és pecséttel,természeti képekkel, madarakkal, hibátlan állapotban. 5 méter x35 cm
Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm
Asztalközép. Antik asztali lekerekitett sarkú hárömszög alakú gyümőlcsös tál, tömör bronz, három puttó tartja az ezüstőzés nyomait viselő tálcát, amiben egy levágott sarkú porcelán tál foglal helyet.Tál belsején aranyozott szárnyas khiméra alján ,,..Paris" jelzéssel.Tömör bronz talp sok karcolással-ütésnyommal, közepén bronz rozettával, patinával,jelzés nélkül m: 21 cm, d:27 cm
Antik Otoscope. Múzeumi orvosi müszer,Otoscope, amikor még az orr-fül-gégész orvos gyertyafénnyel vizsgálta a betegeit,-két lencsével,hibátlan állapotban.Jelzett (209 formaszám) K.K "F. Frits Wien" 1800-as évek vége.Apró kopásokkal. 18 x 4 x 8 cm
Faragott Falikép. Alján eredeti címkéjével: "Elefántcsont faragvány Készítette Reitmeyer Jenő..."nagyon míves ovális betétben üveg alatt miniatűr faragású tengerparti tájkép,híddal, fákkal, színes festett háttérrel,hajóval,világítótoronnyal. szép állapotban (hátulján újra ragasztás nyomaival-),eredeti árcédulával. 32x25 cm
Asztalközép. Nagyméretű Antik asztali fűszeres-ecet-olaj,só,cukor,díszes áttört motívumos füles kosárka négy lábon, négy hámozott üvegcsével becsiszolt dugókkal és két db fémkupakos nagy szóróval, alpakka ,patinával,jelzés nélkül m: 25 cm, d: 27 cm