Johan Hugó (1891-1956): Társaság. Ólomüveg, jelzés nélkül. Sérült (repedésekkel). Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 54x41,5 cm. / lead glass, unsigned, damaged. Provenance: from the estate of the artist.
Ferenczy Alvina (Alvina de Ferenczy, 1890-1971) magyar származású, az első professzionális női amerikai hegedűkészítő által 1907-ben Stradivari mintára készített hegedű. Jávorfa, teje fenyőfa. Eredeti kulcsokkal, hangszerész által restaurált. Teljesen játszható. Hegedű belsejében címke: "made by Miss Alvina de Ferenczy for L. Ruschenberg Co., Denver 1907 Colorado".. Proveniencia: Brompton's Fine &...