8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
1918 Németh András felvidéki magyar hajóskapitány részére szóló olasz tengerészeti igazolvány (Federazione Nazionale dei Lavoratori del Mare - Associazione Nazionale Ufficiali della Marina Mercantile), fényképes, néhány bejegyzéssel. Egészvászon-borítóval, sérült fűzéssel.