8 000 HUF
1938 Móricz Margit (1902-1990) festÅ‘művész fényképes útlevele, sajátkezű aláÃrásával, 1938-1939-es római ösztöndÃja idejére kiállÃtva, több bélyegzéssel és bejegyzéssel, kissé kopott vászonkötésben