11386.
40. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
30 000 HUF
1893 Nagyságos bellusi Baross Jusztin vármegyei alispán urnak a Trencsén Vármegyei Kör- és Községjegyzők Egylete. Kézzel rajzolt, festett tiszteletbeli taggá választásról szóló díszoklevél, benne címerrel, viaszpecséttel, az egyesületi elnök és jegyző aláírásával. Félvászon-kötésben, foltos borítóval, a hátsó borítón sérülésnyommal, 4 sztl. lev.,38x29 cm. Baross Jusztin (1856-1913) politikus, Baross Gábor (1848?1892) politikus, miniszter testvére.