cca 1860 Eperjes, Fekete Sas szálloda. Nagy méretű fotó. Divald Károly, szárazpecséttel jelzett. / Black Eagle Hotel in Presov. Large photo page size 29x21,5 cm
1913. szept. 25, régi vízimalom Polerjekánál (Mezőpataknál, Turócábrahámfalva része, Felvidék) valamint részletek a faluról és az azt körülvevő tájról, össz. 6 db albumlapra ragasztott, hártyapapíron feliratozott és datált régi fotó, 8x11 cm körüli méretekben. / 1913 Water mill at Polerieka ( Slovakia), 6 old photos, ca. 8x11 cm
1968 Magyarországi kereskedelmi delegáció látogatása a Gilette gyárban Isleworthben fotóalbum Juhar Zoltán és a látogató küldöttség, fotók feliratozott albumban. 12 fotóval Fotók 22x17 cm / Hungary trade delegation visit in Isleworth England, in the Gilette factory 12 photos
1986 A Kína és Magyarország közötti kereskedelmi egyezmény aláírásáról fotóalbum Dr. Juhász Béla belkereskedelmi miniszter és a látogató küldöttség, fotók albumban. 42 fotóval Fotók 12x9 cm /China-Hungary trade agreement signing 42 photos of the delegation and the visit
1984 Kubai hét a győri Centrumban, Juhász Zoltán belkereskedelmi miniszter és a kiállításról készített fotók albumban. 24 fotóval Fotók 12x14 cm / Cuban week in the Centrum mall in Győr 24 photos in album