cca 1977 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Páros kompozíció), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x24,8 cm
cca 1993 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Álmában csenget egy picit), 40x30 cm
cca 1988 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Edit), ezüst zselatinos fotópapíron, felületén törésvonal, hullámosra szárítva, alul kis szakadás, 40x25 cm
cca 1987 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Szemérmesen), ezüst zselatinos fotópapíron, egyik sarka retusált, 40x30 cm
cca 1986 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (A kócos lány), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x30 cm
cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Akt), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x29,5 cm
Marácz István (1958- ): Vénusz. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, kartonra kasírozva, hátoldalán jelzett, 38x27,5 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Miss Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducer...
cca 1989 előtt készült filmfotók tétele, 101 db vintage produkciós filmfotó, valamennyi hibás (elszíneződés, szakadás, gyűrődés, stb.) ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm