cca 1870-1910 Érdekes fotóalbum, sokféle témájú fotóval: Széll Farkas (1844-1909) magyar jogász; fénynyomatok Napóleonról és családjáról, József nádorról, a Bécsi Világkiállításról; I. világháborús katonaportrék; egyéb híres, ill. azonosításra váró személyek; össz. 52 db. Korabeli dekoratív, aranyozott, festett, egészbőr-borítású rézkapcsos albumban, jó állapotban.
cca 1900-1910 Előkelő hölgyek és urak csoportképe, osztrák-magyar hajóstisztek társaságában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, szélén kis sérülések, 36x24 cm / Group of elegant ladies and gentlemen with Austro-Hungarian naval officers, large-size vintage photo, slightly damaged edges
cca 1920 Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, a hátoldalán is volt felirat, de azt érvénytelenítette tulajdonosa vagy örököse, 21,3x13 cm
cca 1920 Glück József (?-?) győri fényképész műtermében készült keményhátú vintage fotó, a felirat szerint Mátis Vilmát ábrázolja, a kartonon szép dombornyomás, 16,5x10,8 cm
cca 1935 és cca 1980 között készült vintage fotók és fotóművészeti alkotások vegyes tétele, többsége nevesített, sokféle téma (hajó, zenekar, focicsapat, híd, szalmafonó, fürdőhely, életkép, portré, fafaragó, stb.), 23 db ezüst zselatinos fotónagyítás, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm és 14x23 cm között