cca 1880-1890 Dresden, Umgegend und Sächs. Schweiz. / Drezda és környéke, illetve a Szász Svájc. Album 30 db fekete-fehér fotóval (18x12 cm méretben). Dresden, F. & O. Brockmann Nachfolger R. Tamme. Dekoratív, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal, néhány kartonlap kissé foltos. 32,5x24 cm
cca 1900 Fotó tétel a mai Horvátország (Dubrovnik) és Montenegro (Risan, Fort Sanik stb.) tájaival, városaival, kikötőkkel, életképek részben katonákkal, össz. 32 db. Kartonra ragasztott fotók, 9,5x12,5 és 13x18 cm közötti méretekben. Csak részben feliratozott. Néhány kevés fotó sérült. / 32 photos on cradboard from Croatia (Dubrovnik) and Montenegro (Risan, Fort Sanik etc.), landscapes, town view...
1896 A milleniumi kiállítás egyik fotója Bauer és Társa gazdasági gép és szivattyú gyár a Debrecen vízöblítéses rendszerű kútfúrási eszközök fotó album lapon 20x14cm
1912-13 Vasút- és hídépítés Pécelen és az algyői Tiszahídnál, össz. 14 db albumlapra ragasztott, feliratozott fotó, 8x11 cm körüli méretekben, egyik fotón apró szakadással.
cca 1930 A Graf Zeppelin léghajóról és belső teréről készült 12 db eredeti fotó + 1 képeslap albumlapon 9x12 cm / 12 original photos of the Graf Zeppelin balloon 9x12 cm on page
1968 A BHÉV vontatott járműveinek kép és jellegrajz gyűjteménye. 44 db fénykép (18x12 cm) az önálló BHÉV vonat és villamos hév kocsik részletes műszaki rajzaival, funkció szerinti csoportosításban. Műbőr kötésű mappában. 38x24 cm / Collection of tram and railway coaches and wagons of the Budapest Local Railways Company. 44 photos and detailed technical blueprints in album