1928 Modern Mágia IV. évf. 1928. február, április, julius, augusztus, szeptember, oktober, november, december. Modern Amateur Mágusok Egyesületének lapja. Szerkesztette és kiadta: L[ovag] Kassay. Hely és nyomda nélkül. Megjelent 60 példányban. (Előfizetett mennyiség.) Három számon hajtásnyommal, két szám hátoldala foltos.
1930 Dunaföldvári Dunahíd 1928-1930, közúti és vasúti híd ismertetése, a Kereskedelemügyi Magyar Kir. Minisztérium megbízásából építették: Zsigmondy Béla, Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak, 20 képpel
1933 Budapest. Türk-Macar Kilavuzu. Macaristan ve Budapeste. Bp., 1933, Országos Idegenforgalmi Tanács, (Bp., Székesfőváros Házinyomdája), török nyelvű idegenforgalmi prospektus, fekete-fehér fotókkal, 28 p.
1934-1936 Szegedi Füzetek I-III. évf, teljes, több évfolyam nem jelent meg. Szeged, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., VIII+320;+2+230+2;+4+253 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy szakadt lappal, néhány ceruzás bejegyzéssel, néhány foltos lapszéllel.
1937 Horthy Miklós híd. 1933-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett építették: Zsigmond Béla Rt., Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas- Acél- és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Athenaeum-ny., 8 sztl. le v.+26 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírkötés...
1939 "Ezt akarják a nyilasok! A Nyilaskeresztes Párt országépítő programja." Nyilaskeresztes Párt - Hungarista Mozgalom kiáltványa. Bp., ifj. Keller Ernő-ny., 4 p. Középen hajtott, apró lapszéli szakadással.