Statues, plaquettes Number of items: 27
2848666
11170
40
550000
Statues, plaquettes
Other collectibles
550 000 HUF
2859618
11171
40
55000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Benczédi Sándor (1912-1998): Férfi madárral. Terrakotta. Jelzett a hátoldalán. Szép állapotban. m: 23 cm
55 000 HUF
2860302
11172
40
85000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Sztrákos László (1954): Titokőrző, öntött, patinázott bronz. m: 30 cm, Jelezve: Sztrákos 1/1
85 000 HUF
2860297
11173
40
190000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Sztrákos László (1954): Drapériás torzó, öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. m:53 cm, Jelezve: Sztrákos 1/1
190 000 HUF
2848715
11174
40
100000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Beszédes János László ( 1874- 1922 ) Parasztember batyuval. Hidegen festett gipsz, alján tikett, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 43 cm
100 000 HUF
2848717
11175
40
100000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Beszédes János László ( 1874- 1922 ) Asszony. Hidegen festett gipsz, alján tikett, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 46 cm
100 000 HUF
2850425
11176
40
380000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Berczeller Rudolf Rezső (1912 - 1992): Fotelben ülő. Bronz, jelzés nélkül. m: 18 cm. "1927-1931: Iparrajziskola; 1931-1932: Magyar Képzőművészeti Főiskola, mestere Vaszary János. 1971-től kezdve rendszeresen részt vett a pécsi Országos Kisplasztikai Biennálékon. Budapesten élt. 1981: Munkácsy-díj; 1981: VII. Országos Kisplasztikai Biennálé, I. díj; 1988: érdemes művész. Festőnek készült, de ? nem...
380 000 HUF
2841243
11177
40
100000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
100 000 HUF
2843192
11179
40
80000
Statues, plaquettes
Other collectibles
80 000 HUF
2849208
11180
40
80000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Josef Lorenzl (1892-1950): Art Deco nő. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban m: 42 cm. Csak személyes átvétellel!
80 000 HUF
2882973
11181
40
80000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Kerényi Jenő (1908-1975): Könyöklő akt. Terrakotta, kopás nyomokkal, jelzett, m:25 cm, h:32 cm
80 000 HUF
2849372
11182
40
Statues, plaquettes
Other collectibles
Gabay László (1897-1952): Art-deco térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, jelzett (Gabay), m: 39 cm / Art-deco nude, ceramics figure
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035