15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Schuco Examico 4001 felhúzós lemezjáték autó, 1936-1940 körül. Cabrio kivitelű, világos vajszínű oldtimer automobil, formatervezése leginkább a BMW 328-as típusára hasonlít. Fém, jelzett (Made in Germany), felhúzókulcs nélkül, korának megfelelő kisebb kopásokkal, hátulján kisebb horpadással, h: 14,5 cm / Vintage German clockwork tin toy car, without wind-up key, with slight wear