Watches Number of items: 8
2862448
11205
40
500000
Watches
IWC International Watch Company 18k arany (Au) kronométer minősítésű zsebóra. Jelzett tok, jelzett szerkezet, arany porsapka, szerkezetszám 860599, eredeti tokjában, működő, szép állapotban d: 50 mm, 85,5 g papírral / Vintage IWC 18ct gold pocket watch double gold lid, signed in original case, nice condition
500 000 HUF
2866535
11206
40
400000
Watches
Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, d: 53 mm / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition
400 000 HUF
2874458
11207
40
120000
Watches
Movado 14K arany kézi felhúzós férfi karóra. Jelzett, hibátlan számlappal, bőr sz íjjal 32 mm
120 000 HUF
2874456
11208
40
180000
Watches
IWC 14K arany kézi felhúzós férfi karóra. Jelzett, hibátlan számlappal, bőr szíjjal 33 mm
180 000 HUF
2875216
11209
40
100000
Watches
1850 körül, aranyozott keretóra, negyedütős, nincs kipróbálva, szép állapotban. 54x46 cm
100 000 HUF
2849177
11210
40
80000
Watches
Régi sasos asztali óra, mechanikus, szerkezete javításra szorul, szép állapotban, sason kis sérülés. m: 49 cm
80 000 HUF
2849188
11211
40
100000
Watches
Régi asztali óra, mechanikus, szerkezete javításra szorul, szép állapotban. m: 53 cm
100 000 HUF
2844784
11212
40
46000
Watches
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm
46 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house