15224.
40. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
12 000 HUF
Gazdasági kis tükör. A falusi ifjuság számára tanuló- és olvasókönyvül. Kiadta az Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. Ötödik lényegesen javított és bővített kiadás ábrákkal. Pest, 1865, Kocsi Sándor, 4+256 p. Dr. Ballagi Mór (1815-1891) nyelvész, teológus névbélyegzőjével. Félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal.