16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Gyűjteménye a' Magyarország számára kibocsátott Legfelsőbb Manifestumok és Szózatoknak, valamint a' cs. kir. hadsereg főparancsnokai által Magyarországban kiadott Hirdetményeknek. Hivatalos kiadás. Első füzet. Budán, 1849. Egyetemi Nyomda. XVI l. 127 l. 1 sztl. lev. 27p. (81-82 oldal üres lappal pótolt) Modern félvászon kötésben, Címlap restaurált. A szabadságharc osztrák szemszögből.