16 000 HUF
Mester Kálmán: A felvidéki szabadságharc története. Vitéz dr. Endre László előszavával. A rajzokat Peczkó Gábor volt felkelő, iparművész rajzolta. Több mint száz eredeti fényképpel, térképpel és vázlattal. Bp.,1940.,Szerzői, (Centrum-ny.), 1 (címkép) t. +355 p.+35 (fekete-fehér képtáblák) t. + 5 (kihajtható térképek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban