12 000 HUF
Fulda, Ludwig: Tausend und eine Nacht. Zum erstenmal aus dem Urtext vollständig und treu übersetzt von Gustav Weil. Mit Hundert Bildern, zwanzig mehrfarbigen und achtzig einfarbigen von Fernand Schultz-Wettel. [I-IV. köt. Komplett!] Berlin, 1914, Neufeld & Henius. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokokban.