20 000 HUF
Tanárky Mihály: Magyarország természeti ritkaságai. Németből ford. - -. Pozsony-Pest, 1814., Füskúti Landerer örökösei, 127+1 p. Ritka! Hozzákötve: A' Fösvény ángy, a' vagy Amália és Albert, egy nagyon szivre ható 's bájos, de magában még is valóságos eredetű történet. Pozsony-Pest, 1807., Füskúti Landerer Mihály betűivel és költségével, 2+150+4 p. Egyetlen kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó címképekkel, az első címlapon névbejegyzéssel.