12 000 HUF
[Kolossváry Sándor (1775-1842)]: Kolossváry Sándor egyházi beszédei. ElsÅ‘ évi folyam I-II. kötet. Pozsony,1843., Schmid Antal, 1 (cÃmkép) t. + XV+1+199+1; V+1+187 p. Korabeli félbÅ‘r-kötések, kopott, foltos borÃtókkal, a gerinceken sérülésekkel, a cÃmkép kijár, az I. kötet foltos lapokkal, a II. kötet kissé foltos lapokkal.