Horváth János: Az ékesszóllás a' koporsóknál. Weszprém, 1816., Számmer Klára', XVI+357+2 p. Korabeli kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel és régi bélyegzéssel, néhány lap kissé foltos, 320-353. oldalak között a lapok színe más, feltehetőleg más színű papírokat használt a nyomda.
[Kolossváry Sándor (1775-1842)]: Kolossváry Sándor egyházi beszédei. Első évi folyam I-II. kötet. Pozsony,1843., Schmid Antal, 1 (címkép) t. + XV+1+199+1; V+1+187 p. Korabeli félbőr-kötések, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken sérülésekkel, a címkép kijár, az I. kötet foltos lapokkal, a II. kötet kissé foltos lapokkal.
Révay Pál: A vesztett harcok térein. Alkalmi egyházi beszéd írta és mondotta az erdővidéki ev. ref. egyházmegye által Nagy-Baczonban 1884. évi május hó 4-dikén tartott Zwingli-ünnepélyen Révay Pál n.-baczoni ref. pál és egyházmegyei aljegyző. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 1884, Jókai Nyomda, 30 p. Kiadói papírkötés