15030.
40. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Cholnoky Jenő (1870-1950): Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935],Franklin, 197+2 p.+24 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal. Ex libris-szel, rajta Cholnoky Jenő saját kezű névbejegyzésével.