19077.
40. Closed major auction
Jewellery and precious metal items
80 000 HUF
Ezüst (Ag) Cigarettatárca, 1906 körül, Szent Hubertusz zománcos jelenettel. Korának megfelelő minimális sérülésekkel, 7,5x9,5 cm, jelzett, bruttó: 151,3 g