19039. 40. Closed major auction Jewellery and precious metal items
28 000 HUF
9
0 HUF
Ezüst (Ag) szerelékes, királykék ólomkristály likőrös készlet, 6 személyes, kis kopásokkal, jelzett, m: 12-21,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras