19027. 40. Closed major auction Jewellery and precious metal items
70 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) tál, jelzett: német, 1880-1900 körül, mester: Wilhelm Weinranck Hanau. Kopásokkal, d: 35,5 cm, nettó: 700 g
Photo of the item taken by : nagy_andras